Запитання і відповіді

Постав запитання фахівцю

Задайте питання, та отримайте відповідь спеціаліста.

Показати форму запитання

18-07-2016

Олег

Можно ли использовать Антиколорад против акациевой огнёвки на сое?

Доброго дня. Інсектицид Антиколорад, КС (імідаклоприд, 150 г/л + лямбда-цигалотрин, 50 г/л) можливо застосовувати в посівах сої для контролю акацієвої вогнівки за норми 0,15-0,2 л/га.

15-07-2016

Валентина

Пожалуйста, препарат против борьбы с блохами в частном доме: Ципервит, условия поставки, цена, количество

Для знищення бліх використовують ХЛОРПІРІВІТ у концентрації 0,33 % (6 мл препарату на 1 л води) водний розчин. Суцільній обробці до повного зрошення підлягають підлога та стіни на висоту до 1м, пороги та шляхи проникнення бліх у приміщення, щілини за плінтусами, килими і доріжки із зворотного боку, місця відставання лінолеуму. При наявності хатніх тварин (котів, собак) обприскують нижню сторону підстилок і килимків, які перед цільовим використанням (через 2-3 доби) підлягають пранню. Приміщення для постійного або тимчасового утримання птахів і тварин знезаражуються за умови відсутності в них тварин і птиці. Присадибна ділянка також підлягає дезінсекції методом суцільного зрошення. З приводу придбання даного продукту звертайтесь будь ласка до офіційних дистрибуторів за наступним посиланням: http://ukravit.com.ua/pages/zasobi-dez-nfektc/dilers-ka-merezha/

12-07-2016

Володимир

Доброго дня! Скажіть, скільки часу може зберігатися протруєне вашими препаратами (цікавить Рекорд Тріо) насіння зернових?

Доброго дня. Протруєне насіння зернових колосових культур препаратом Рекорд Тріо, може зберігатися близько одного року, але його схожість та енергія проростання будуть залежати від умов зберігання. Перед посівом запаси протруєного насіння, ягі були підготовлені до сезону, перед висіванням мають бути перевірені на схожість.

11-07-2016

Чараз

даёти ли вы документы на свою продукцию и какие документы ?

Доброго дня. Видається сертифікат якості на продукцію згідно партії виробництва та за необхідності ксерокопія посвідчення про державну реєстрацію. Це все стосується ЗЗР та мікродобрив Авангард. На засоби дезинфекції та дератизації: сертифікат якості, інструкція щодо застосування, свідоцтво про реєстрацію дез.засобу.

09-07-2016

Юрий

Скажите пожалуйста как правильно применить Хлорпиривит-Агро в капельку для малины от личинки майского жука. Какая пропорция, сколько вылить?

Доброго дня. Інсектицид Хлорпірівіт-агро, КЕ (хлорпірифос, 500 г/л + циперметрин, 50 г/л) офіційно не зареєстрований для крапельного зрошення посадок малини. Проте практичне застосування даного препарату у концентрації (0,7-1,2%) розчину, засвідчує про високі результати щодо контролю грунтових шкідників.

07-07-2016

Юра

Добрий день! скажіть будь ласка що не можна сіяти чи садити після використання Антисапи(метрибузін 700).

Доброго дня. Після використання гербіцидів Антисапа або Антисапа Ліквід у разі пересівання поточного року не рекомендується висівати:цибулю, селеру, перець, капусту, салат, шпинат, буряки, гарбуз, огірок, дині. Наступного року не рекомендовано висівати цибулю, буряки, за умов низького вмісту гумусу (менше 2%).

07-07-2016

Виталий

Добрый день. Вопрос такой, можно ли смешать фунгицид Коллосаль про и подкормку микроэлементами Авангард??? Спасибо.

Доброго дня. Додавання до бакової суміші мікродобрив Авангард є дозволеним. Перед приготуванням бакових сумішей необхідно дотримуватись порядку додавання препаратів у бак обприскувача (ВГ-ЗП-КС-КЕ-РК-прилипачі-добрива) та провести пробне змішування у невеликій ємності дотримуючись пропорцій препаратів.

+38 (044) 494-38-26

info@ukravit.com.ua

04119, Україна, м. Київ, вул. Дегтярівська, 25/1