Запитання і відповіді

Постав запитання фахівцю

Задайте питання, та отримайте відповідь спеціаліста.

Показати форму запитання

27-01-2016

Олександр

Коли з'явиться інформація про нові препарати в каталогах, доступних для завантаження?

Доброго дня. Повна інформація про нивинки на сезон 2016 уже знаходиться на сайті. Інформація про нові продукти у каталозі буде доступна для перегляду та завантаження після 15.02.2016 р.

24-01-2016

олександр

Хочу придбати препарати вашої компанії в фермерській упаковці.Які інтернет-магазини можуть запропонувати найкращий вибір?Або де можна придбати у Хмельницькій обл.

Доброго дня. Препарати ТМ UKRAVIT та ТМ "Аптека Садівника" реалізовуються через сітку дистрибуторських компаній. Прямі продажі для кінцевого споживача відсутні, тому на сайті розміщена повна інформація щодо офіційних дистрибуторів. Зверніться будь ласка до ТОВ "Вінницяхімсервіс", моб.тел: +380 (67) 733 01 29

20-01-2016

Франц

Здраствуйте. Підскажіть будь ласка де можна скачати каталог по агро препаратах.

Доброго дня. Завантажити або передивитися каталог продуктів корпорацї UKRAVIT можна перейшовши за наступним посиланням: http://ukravit.com.ua/

11-01-2016

Ігор

Доброго дня! Скажіть, будь-ласка, чи можливе використання ГЛІФОВІТУ чи ГЛІФОВІТ ЕКСТРА на посівах картоплі для десикації, чи не вплинуть вони на насіннєвий матеріал? І якщо це можливо, то які норми внесення? Дякую!

Доброго дня. В більшості випадків для десикації посадок картоплі використовують препарати на основі диквату (Десикант, РК) однократно у нормі витрати 2,0 л/га на початку природного відмирання бадилля, що на 10 днів прискорює збирання врожаю. Проте нині більшої популярності набувають сорти картоплі , що формують потужну надземну масу і вимагають двократного використання десикантів на основі диквату у нормі 1,5-2 л/га . Інтервал між такими обробками при цьому складає 7-10 днів, а збирання врожаю – через 7-10 днів після другої обробки. В якості десикантів препарати на основі гліфосатів не набули значного поширення.

05-01-2016

людмила

Де можно придбати вашу продукцію фасовкою - для приватного сектору/мілкий опт/ у Харкові.

Доброго дня. Препарати ТМ "Аптека Садівника" реалізовуються через сітку дистрибуторських компаній. Прямі продажі для кінцевого споживача відсутні, тому на сайті розміщена повна інформація щодо офіційних дистрибуторів.

31-12-2015

Григорій

де купити клейову пастку (я живу в волинській обл. ратнівський р. с. Жиричі)

Доброго дня. Препарати ТМ UKRAVIT та ТМ "Аптека Садівника" реалізовуються через сітку дистрибуторських компаній. Прямі продажі для кінцевого споживача відсутні, тому на сайті розміщена повна інформація щодо офіційних дистрибуторів.

+38 (044) 494-38-26

info@ukravit.com.ua

04119, Україна, м. Київ, вул. Дегтярівська, 25/1