Запитання і відповіді

Постав запитання фахівцю

Задайте питання, та отримайте відповідь спеціаліста.

Показати форму запитання

30-03-2017

Петр

Здравствуйте!Подскажите,как проверить Вашу продукцию на подлинность?Т.е.я приобрел средство защиты растений фирмы Укравит.Как проверить что этот препарат выпущен именно на Вашем предприятии,а не бутылирован где-нибудь подпольно....

Доброго дня. Зі ступенями захисту від підробок продукції ТМ UKRAVIT та ТМ АПТЕКА САДІВНИКА, Ви можете ознайомитись перейшовши по наступній ссилці: http://ukravit.com.ua/pages/apteka-sad-vnika/pidrobki/

29-03-2017

Ольга

Добрый день. Меня интересует препарат "Фундазим". Являетесь ли вы его производителем, либо фасуете его, получая из Венгрии? Спасибо.

Доброго дня. Фунгіцид Фундазим, ЗП (беноміл, 500 г/кг) виробляється лише на потужностях ТОВ "Фабрика агрохімікатів" у м. Черкаси, яка входить до складу корпорації UKRAVIT.

24-03-2017

Николай

добрый день. Меня как потребителя настораживает ситуация с значительным падением цен на Вашу продукцию. С чем это связано? плохой спрос или ухудшение качества?

Доброго дня. Ціни на продукцію ТМ UKRAVIT та ТМ АПТЕКА САДІВНИКА є зваженими та оптимальними на ринку засобів захисту рослин. Продукти позиціонуються як висока якість за доступною ціною для кінцевого споживача. Якість препаратів контролюється на кожному етапі виробництва, підприємство працює за міжнародними стандартами управління якістю ISO 9001. За останні роки усе більше аграріїв та власників присадибних ділянок користуються нашими засобами захисту рослин та мікродобривами, що вказує на високу довіру до продукції.

23-03-2017

Юрій

Доброго дня! Для обробки бульб картоплі використовують "Матадор" та "Матадор макс" з діючою речовиною імідоклоприд. Чи можна обробляти бульби препаратом "Смерть жукам" з тією ж діючою речовиною, змінивши пропорційно дозування. Також знаю, що бульби обробляють, наприклад "Актарою", де діюча речовина Тіаметоксам. Чи можна обробити бульби препаратом "Люкс Максі", куди входить тіаметоксам і ацетаміприд. Якщо так, то яке дозування. Дякую!

Доброго дня. Препарат Смерть Жукам, ВГ (імідаклоприд, 700 г/кг) можливо використовувати для протруювання бульб картоплі. Не рекомендовано протруювати бульби картоплі інсектицидом Люкс Максі.

23-03-2017

Олег

Доброго дня. Чи можна обробляти агрус від американської борошнистої роси, цілителем. Дякую.

Доброго дня. Для ефективного контролю американської борошнистої роси рекомендовано застосовувати Джек Пот або Захисник в період вегетації агрусу.

22-03-2017

іван кріль

який стимулятор росту кращий для часника

Доброго дня. Із портфелю корпорації UKRAVIT найкращим стимулятором для часнику є Гулівер Стимул у нормі 0,5-1,5 л/га.

21-03-2017

Станислав

Интересует дезорал екстра подскажите сколько в 1 л препарата д.в карбендазима и флуриафола и что означает карбендазим 500 г/л 2.5 л? Зарание благодарин

Доброго дня. У 1 л фунгіциду Дезарал Екстра міститься: карбендазим, 250 г/л та флутріафол, 150 г/л. Препарат зареєстрований як РР (об’єднана упаковка рідина/рідина, де дві рідкі препаративні форми, що окремо знаходяться в одному зовнішньому контейнері для одночасного застосування).

21-03-2017

Лидия

Добрий день! У каталозі ззр і мікродобрив у таблиці на зернові культури написано, що із регуляторів росту підходять Берегиня і Гулівер Стимул. Ві Гулівер Стимул під пшеницю не вказали. Чому так? Гулівер Етефон хіба не для прискорення дозрівання використовують?

Доброго дня. Ваше запитання було вказати регулятори росту для застосування у посівах пшениці озимої. Гулівер Стимул є стимуляторои росту а не регулятором. Діюча речовина яка входить до складу Гулівер Етефон - етефон, 480 г/л використовується у багатьох культурах, зокрема у посівах зернових колосових культурах у нормі витрати 0,75-1,0 л/га у фазі від другого міжвузля до появи остей колоса з метою запобігання виляганню посівів.

+38 (044) 494-38-26

info@ukravit.com.ua

04119, Україна, м. Київ, вул. Дегтярівська, 25/1