Запитання і відповіді

Постав запитання фахівцю

Задайте питання, та отримайте відповідь спеціаліста.

Показати форму запитання

22-10-2016

Юрій

Добрий вечір! скажіть будь ласка чи можна Вашими протруйниками обробляти різану картоплю і якщо можна то яким?

Доброго дня. Більшість протруйників (інсектицидної та фунгіцидної дії) не рекомендовано застосовувати на різаній картоплі. Проте у на присадибних ділянках застосовують таку практику.

20-10-2016

Андрей

Добрый день! Подскажите пожалуйста, когда лучше вносить почвенный гербицид и в какой пропорции готовить баковую смесь из гербицидов Селефит и Хортус ,и какой расход рабочей жидкости гектар.

Доброго дня. Грунтові гербіциди під соняшник вносяться до посіву (під передпосівну культивацію), після посіву але до появи сходів культури. Оптимальними умовами для ефективної дії гербіцидів є наявність грунтової вологи. Норми витрати гербіцидів залежать від вмісту гумусу, типу грунту та інших факторів. Рекомендована норма витрати: Селефіт, КС (прометрин, 500 г/л) в нормі 2,0 л/га + Хортус, КЕ (ацетохлор, 900 г/л) в нормі 1,8-2,0 л/га. Норма витрати робочого розчину має становити не менше 200 л/га. Оптимально 250-300 л/га.

18-10-2016

Андрей

Добрый день!Подскажите гербицид при посеве подсолнечника по подсолнечнику,для уничтожения падалицы прошлого подсолнечника.

Доброго дня. Із грунтових гербіцидів (для звичайного соняшику) гербіциди які можуть стримували падалицю соняшнику - відсутні в Україні. Якщо гібриди соняшнику толерантні до трибенурон-метилу - то післясходово можливо застосувати Голд Стар, ВГ (трибенурон-метил, 750 г/кг) в нормі 30-50 г/га + прилипач Тандем (0,15%).

18-10-2016

Андрей

Добрый день!Подскажите какой сплошной гербицид использовать при посеве подсолнечника по подсолнечнику , чтобы бороться с сорняками и падалицей и как его применить?

Доброго дня. Із гербіцидів суцільної дії Ви можете застосувати Гліфовіт, РК (ізопропіламінна сіль гліфосату, 480 г/л, у кислотному еквіваленті, 360 г/л) у нормі 3,0-4,0 л/га або Гліфовіт Екстра, РК (калійна сіль гліфосату, 663 г/л, у кислотному еквіваленті, 540 г/л) у нормі 2,0-2,5 л/га. Обприскування вегетуючих бур'янів весною за 10-14 днів до посіву (виключити всі механічні обробки, окрім ранньовесняного закриття вологи) та за 7-10 днів до появи сходів культури.

18-10-2016

Іван

добрий день, чи є інтернет магазин Гектар http://hectare.com.ua/ru/internet-magazin/protrujniki/1вашим офіційним представником, і чи не вважаєти чи плануєте самі відкрити сайт продажу??? дякую

Доброго дня. Вказаний інтернет магазин не є офіційним дистрибутором чи представником продуктів корпорації UKRAVIT. Зі всіма офіційними дистрибуторами Ви можете ознайомитися на сторінці сайту: http://ukravit.com.ua/pages/ukrav-t/dilers-ka-merezha/ Сайт із продажу не передбачається.

15-10-2016

василий

Здравствуйте! Скажите можно ли использовать в одной баковой смеси гербицид Гліфовіт и стимулятор роста рост концентрат и авангард бор?

Доброго дня. Поєднання декількох препаратів у баковій суміші є доволі поширеним прийомом, який дозволяє розширити спектр контрольованих шкідливих видів організмів, та провести позакореневе підживлення. Беручи до уваги вказані Вами пестициди та агрохімікати (гербіцид Гліфовіт, стимулятор росту рост конценрат та мікродобриво-коректор Авангард Р Бор) для одночасного застосування - обмеження відсутні. Проте, перед приготуванням бакових сумішей необхідно дотримуватись порядку додавання препаратів у бак обприскувача (ВГ-ЗП-КС-КЕ-РК-прилипачі-добрива) та провести пробне змішування у невеликій ємності дотримуючись пропорцій препаратів.

07-10-2016

Олександр

Який засіб від тарганів Ви могли б порекомендувати для "бар'єрного" ефекту з найменшою шкодою для людини в житловому приміщенні?

Доброго дня. Ефективний засіб від тарганів з найменшою шкодою для людини в житловому приміщенні - це "Капкан клейова пастка-хатинка". Бар`єрним ефектом володіють всі наші інсектицидні препарати (Альфавіт, Ципервіт, Хлорпірівіт) – вони відлякують таргана запахом. Але рекомендації по застосуванню прописані для професійного застосування. Для використання населенням в побуті можна використовувати Флористін (обприскування вентиляційних шахт, плінтусів, сміттєзбірників, місць заведення в приміщення каналізаційних труб, водопостачання , тепломережі та інших шляхів проникнення шкідників в приміщення).

04-10-2016

іван кріль

чи можна рестлером обробляти часник перед посадкою. Чи може чимось іншим

Доброго дня. Препарат Рестлер ,КС (флудиоксоніл, 25 г/л) знятий із виробництва. Для протруювання часнику рекомендовано застосувати один із наступних протруйників: Рекорд, ТН (карбоксин, 170 г/л + тирам, 170 г/л) або Супервін, КС (флутриафол, 30 г/л + тіабендазол, 45 г/л).

04-10-2016

евгений

протравлиную пшеницу рестлером трио в течении какого времени надо высиять

Доброго дня. Протруєне насіння зернових колосових культур фунгіцидним протруйником Рестлер Тріо, може зберігатися близько одного року, але його схожість та енергія проростання будуть залежати від умов зберігання. Перед посівом запаси протруєного насіння, ягі були підготовлені до сезону, мають бути перевірені на схожість.

02-10-2016

Юра

Добрий день! Скажіть будь ласка які протруйники картоплі можна використовувати для раніх сортів картоплі.

Доброго дня. У портфелі корпорації UKRAVIT - відсутні протруйники які рекомендовано було б застосовувати на ранніх сортах картоплі. Практично із усіх зареєстрованих інсектицидних протруйників в Україні - не рекомендовано застосовувати на ранніх сортах картоплі. На таких сортах система захисту від шкідників будується на використанні інсектицидів під час вегетації.

+38 (044) 494-38-26

info@ukravit.com.ua

04119, Україна, м. Київ, вул. Дегтярівська, 25/1