Запитання і відповіді

Постав запитання фахівцю

Задайте питання, та отримайте відповідь спеціаліста.

Показати форму запитання

24-06-2016

Виктор

Добрый день. На посевах моркови вырос в сплошную бурьян. Период основной вегетации. Нужен послевсходовый системный водорастворимый гербицид безопасный для моркови и прилипатель. Прошу дать рекомендации из вашей продукции.

Доброго дня. В період вегетації моркви для знищення однорічних та багаторічних злакових видів бур'янів рекомендовано застосовувати післясходовий гербіцид Антипирій, КЕ (хізалофоп-п-тефуріл, 40 г/л) у нормі 10-20 мл на 3 л води на 1 сотку. Після фази росту і розвитку моркви "олівець" для контролю дводольних видів бур'янів у портфелі корпорації гербіциди відсутні.

23-06-2016

Сергей

Добрый день.Можно применить макстар от березки полевой в фазе 5-7 листьев на кукурузе

Доброго дня. Післясходовий гербіцид Макстар, КЕ (флуроксипір-мептил, 250 г/л) офіційно не зареєстрований для обприскування посівів кукурудзи. Проте препарати із ідентичною діючою речовиною застосовуються для обробки посівів кукурудзи у фазі 3-7 листків за норми 0,7-0,8 л/га, для контролю однорічних та деяких багаторічних дводольних видів бур'янів у т.ч. берізки польової.

21-06-2016

Сергей

Добрый день.Подскажите пожалуйста есть ли удобрения авангард в сухой форме меня интересуют удобрения с цинком

Доброго дня. В портфелі корпорації UKRAVIT присутній Авангард у формі змочуваного порошку з ЕДТА, Zn15%, мішки по 25 кг.

21-06-2016

Надія

скажіть будь -ласка скільки грам гербіциду диво витратити на 10 літрів води

Доброго дня. Післясходовий гербіцид Диво, ВГ (дикамба у формі натрієвої солі, 750 г/кг, у кислотному еквіваленті, 682 г/кг) застосовується у посівах зернових колосових культур в нормі 0,1-0,2 кг/га на 150-250 л води. Для розрахунку беруть 200 л води на 1 га, тому до 10 л води додають 5-10 г гербіциду якого достатньо для обприскування 5 соток. Норма витрати гербіциду у посівах кукурудзи (до 5 листків) становить 0,25-0,4 кг/га, тому до 10 л води додають 12,5-20 г якого достатньо для обприскування 5 соток.

21-06-2016

Анатолий

Можно ли обработать арбузы Целителем +Ато жук (от болезней и тли ) или какими лучшими от тли препараратами

Доброго дня. Поєднання декількох препаратів у баковій суміші є доволі поширеним прийомом, який дозволяє розширити спектр контрольованих шкідливих видів організмів, зокрема хвороб та шкідників. Беручи до уваги вказані Вами пестициди (фунгіцид Цілитель та інсектицид Ато Жук) виробництва корпорації UKRAVIT для одночасного застосування у посівах гарбузів- обмеження відсутні. Перед приготуванням бакових сумішей необхідно дотримуватись порядку додавання препаратів у бак обприскувача (ВГ-ЗП-КС-КЕ-РК-прилипачі-добрива) та провести пробне змішування у невеликій ємності дотримуючись пропорцій препаратів.

20-06-2016

саша

хочу підживити кукурудзу фаза 8 листків (у нічний час ) авангард кукурудза 2 л/га+авангард цинк 1л/га +2,5 кг/га сульфат магнію +5 кг/га карбаміду чи не зашкодить карбамід

Доброго дня. Додавання до бакової суміші мікродобрив Авангард Кукурудза + Авангард Цинк - ще додатково сульфат магнію та карбаміду, є дозволеним, та як наслідок покращить засвоєння азоту та збільшить загальну прибавку врожайності. Перед приготуванням бакових сумішей необхідно дотримуватись порядку додавання препаратів у бак обприскувача (ВГ-ЗП-КС-КЕ-РК-прилипачі-добрива) та провести пробне змішування у невеликій ємності дотримуючись пропорцій препаратів. Щодо карбаміду: зверніть будь ласка увагу на вміст біурету у складі карбаміду, щоб він не був високим, в іншому випадку можливий прояв фітотоксичності на листовому апараті культурних рослин.

19-06-2016

Яна

Добрый вечер, подскажите, пожалуйста, обработали всходы подсолнуха инсектицидом Антигусинь, а тля и совка так и осталась. Какие меры нужно предпринять?

Доброго дня. Ефективність дії інсектициду Антигусінь, КС (лямбда-цигалотрин, 50 г/л) залежить від ряду факторів: норма витрати препарату, вид шкідника, температурний режим, опади до та після обприскування, норми витрати робочого розчину тощо. Який термін пройшов від моменту обприскування до огляду?

18-06-2016

Леся

Доброго дня вам. Скажіть будь-ласка чи можна Гулівер Стимулом оприскати заодно кімнатні вазонкові рослини чи це їм зашкодить?

Доброго дня. Стимулятор росту рослин Гулівер Стимул можливо використовувати для обприскування кімнатних рослин в нормі 3 мл на 1 л води. Обприскують всі зелені частини рослин, з відстані 30-50 см до рослини, не допускаючи стікання розчину з поверхні листків та стебел. Після обробки кімнатних рослин провести провітрювання приміщення впродовж 30 хв.

18-06-2016

Сергей

Добрый день. Интересует следующий вопрос. Какой из Ваших препаратов сможет справиться с нематодой огурцов в теплице?

Доброго дня. На жаль в портфелі корпорації відсутні нематоциди.

+38 (044) 494-38-26

info@ukravit.com.ua

04119, Україна, м. Київ, вул. Дегтярівська, 25/1