мапа сайту

Черкаська ФАХ

Черкаська фабрика агрохімікатів, яка входить до складу корпорації «Укравіт», – найбільший вітчизняний виробник засобів захисту рослин та речовин для підвищення врожайності сільськогосподарських культур і поліпшення якості рослинницької продукції.

ТМ «Аптека садівника»

Продукція виготовляється для господарів присадибних ділянок з метою ефективного захисту агрокультур від шкідників, хвороб та бур’янів.

ТМ «Укравіт»

Продукція відрізняється своєю «класичною» оригінальністю і уже понад 10 років задовольняє смаки всіх без винятку сільськогосподарських виробників.

Опитування

Дайте відповідь на запитання:
Антиколорад

Високоефективний двокомпонентний контактно-системний інсектицид широкого спектру дії з акарицидними та репелентними властивостями.

читати далi Новітні рішення в захисті кукурудзи та соняшнику від комплексу бур’янів

Обґрунтований підхід до захисту кукурудзи і соняшнику від комплексу бур’янів потрібен як на початку так і в інші періоди формування врожаю. Нагальною є проблема знищення злакових, дводольних та особливо спеціалізованих видів бур’янів, особливо при вирощуванні кукурудзи в короткій ротації. Надзвичайно...

читати далi
Корпорація
Корпорація
Прес-центр
Прес-центр
Бізнес
Бізнес
Дилерська мережа
Дилерська мережа
Продукція
Продукція
Фотогалерея
Фотогалерея
Запитання / відповідь
Запитання / відповідь
Контакти
Контакти

Постав питання фахiвцю

Задайте питання, та отримайте відповідь спеціаліста.
Показати форму запитання 26.09.2012 Назар Федорович

Доброго дня. Після внесення препратів гліфовіт 4л\га+ Диво н 300г\га, не повністю спалило кореневу систему перію, від внесення препарату до обробки поля (оранка0 пройшло 25 днів, яка може бути причина

Доброго дня. В тому що неповністю знищило кореневу систему пирія повзучого може бути кілька пояснень: недостатня змочуваність листової поверхні; перед внесенням або після випали опади, які певною мірою змили робочий розчин та зменшили його концентрацію; переросла фаза розвитку даного виду бур’яну; надзвичайно потужно розвинена коренева система пирія повзучого – де потрібно можливо збільшити норму Гліфовіта; різкі коливання температури повітря; при наявності в структурі бур’янового угруповання великого відсотку пирія повзучого, доцільніше було б замість Диво Н добавити в бакову суміш один із грамініцидів.

23.09.2012 Володимир

доброго дня. У мене таке запитання? Кратність обробок всього за венгетаційний період насіннєвої люцерни препаратом з діючою (480г/л) речовиною бентаназон

Добрий день. Максимальна кратність обробок гербіцидом з діючою речовиною «бентазон 480 г/л», тобто Флагман, за вегетаційний період в посівах люцерни посівної становить – 1.

06.09.2012 Богдан

Як боротися з кров'яною попелицею?

Доброго дня. У другій декаді травня і влітку при з'явленні попелиці заражені дерева обприскувати інсектицидом Люкс Максі (тіаметоксам, 250г/л + ацетаміприд, 100г/л) в нормі 0,4 л/га.

05.09.2012 Богдан

Доброго дня. Скажіть будь ласка, чи Гербіцид "Напалм", зашкодить молодим плодовим деревам (напр. яблуня), якщо його застосувати в розсаднику?

Добрий день. ТОВ «Компанія Укравіт» не являється виробником гербіциду Напалм.

29.08.2012 Василь

Доброго дня. Скажіть будь ласка, чи можна застосувати антиколорад проти личинок хлібного туруна?Дякую.

Добрий день. Мала хлібна жужелиця або хлібний турун (Zabrus tenebrioides Goeze), жук з родини турунів ряду твердокрилих є одним з основних видів комах, що шкодять посівам пшениці озимої як в осінній період так і весною після відновлення вегетації. Личинки відроджуються з половини вересня до початку жовтня. Живляться вони сходами озимих культур, об’їдаючи листя, причому живлення триває навіть під сніговим покривом. Інсектицид Антиколорад не є ефективним проти даного шкідника. Високоефективними інсектицидами проти хлібного туруна є - обробка посівів у фазах 3 листки – кущення культури препаратами Димевіт (диметоат, 400 г/л) з нормою витрати 1,0–1,5 л/га або Хлорпірівіт-агро (хлорпірифос, 500 г/л + циперметрин, 50 г/л) – 0,75–1,0 л/га які дозволяють вирішити проблему. Вказані інсектициди забезпечать тривалий захист культурних рослин від шкідників на різних стадіях їх розвитку.

22.08.2012 Ковалева Наталья

Добрий день. У нас есть очень заросший участок. Мы преобрели Антибурьян , чтобы вывести бурьян с участка. Но на инструкции написано, что бурьян должен быть не выше, чем 15 см. У нас он намного выше. Что нужно делать в таком случае, ведь если скосить траву, то стеблей не останется?. И правильно ли мы выбрали препарат для нашей цели? (На участке мы выращивать ничего не собираемся.) Какой бы вы посоветовали? С ув. Наталья

Добрий день. З приводу правильності вибору препарату – це єдиний препарат який містить у своєму складі дві діючі речовини, які проявляють ефект синергізму, тобто підсилюють ефективність дії один одного. На ділянках або на полях які не перебували в обробітку певний час і заросли злісними як однорічними так і багаторічними злаковими та широколистими бур’янами – найоптимальнішим і найбільш дієвим є – Антибур'ян. Так, звісно в інструкції вказано, що висота бур’янів не має перевищувати 15 см, оскільки саме до такої висоти бур’яни є найбільш сприйнятливими до гербіцидів суцільної дії. У Вашому випадку потрібно скосити наявну на ділянці бур’янову рослинність і зачекати певний час коли вона розпочне відростати. При відростанні застосувати Антибур'ян у зазначених в інструкції максимальних нормах. Якщо за будь-яких причин відростання не буде, тоді краще обробку перенести на весняний період, але вже враховуючи фазу розвитку і висоту бур’янів.

24.07.2012 Петро

Доброго дня.Що найкраще застосувати на соняшнику проти лучного метелика?

Доброго Вам дня. Для знищення як метеликів в період їх льоту так і за появи їх гусениць при перевищенні ЕПШ рекомендуємо Вам застосувати наступні препарати на посівах соняшнику - Антиколорад, к.с. (д.р. імідаклоприд, 150 г/л + лямбда-цигалотрин, 50 г/л )лвв нормі 0,2 л/га, який має чітко виражену контактно-системну дію або Зетавіт-Агро (зета-циперметрин, 100 г/л) в нормі 0,2-0,25 л/га, які знищать вказаного шкідника АНТИКОЛОРАД,

15.07.2012 Оксана Терсіна

Добрий день, прошу порекомендувати препарат для знешкодження бур'яну в звичайній багаторічній траві, посадженій на дачній ділянці. Дякую наперед, Оксана

Доброго Вам дня. Для знищення однорічних та багаторічних видів бур’янів на газонній траві рекомендуємо Вам застосувати препарат Мастак (клопіралід 300 г/л) в нормі 2,5-3,5 мл на 5 л води на 1 сотку.

03.07.2012 Роман

Підкажіть будь-ласка, яким гербіцидом можна обробити суницю (клубнику) від буряну "галінзога".

Добрий день. Проти галінсоги дрібноквіткової в насадженнях полуниці садової застосовують гербіцид системної дії Мастак (клопіралід, 300 г/л) в нормі 0,5-0,6 л/га або 5-6 мл на 5 л води на 1 сотку. Доцільно проводити обприскування після збору врожаю.

03.07.2012 Владимир Проданец

Добрый день! Скажите пожалуйста, можно ли смешивать в баковой смеси фунгицид Гарт и комплексное минеральное удобрение Плантафол?

Доброго Вам дня. Контактний фунгіцид Гарт (гідроксид міді 770 г/кг) повністю сумісний із комплексними мінеральними добривами, зокрема із Плантафолом. Категорично заборонено змішування Гарту із органофосфатами та препаратами, що утворюють низько кислотну реакцію в баковій суміші (рН нижче 5,5)

23.06.2012 Василь

Скажіть будь-ласка чи можна змішувати "Командор" і "Захист" (комбінований фунгіцид) для обробітку картоплі?

Добрий день. Комбінований фунгіцид Захист (цимоксаніл, 250 г/кг + металаксил, 100 г/кг) сумісний з більшістю засобів захисту рослин, однак перед обприскуванням потрібно перевірити препарати на сумісність.

22.06.2012 Николай

доброго дня ! не могли- бы подсказать,у нас заболел ячмень яровой, ржавчиной ,листья все желтые , в стадии трубочки , если обработаем ти рэксом, поможет?

Доброго дня. Застосування фунгіциду Ті Рекс в нормі 0,5 л/га на посівах ячменю ярого вирішить Вашу проблему із комплексом хвороб, зокрема і іржі на листовому апараті.

16.06.2012 Олександр

Здрастуйте. В мене захворіла клубника, але я незнаю що клищ чи фітофтора, хотів взнати можна у вас зробити аналіз хвороби, щоб потім застосувати правильні ліки, чи може підскажете по якій адресі можна привезти декілька кущів і зробити точний аналіз для подальшого лікування зарані адресуб в Черкасах якщо можливо. дякую за відповіть.

Доброго дня.Напишіть будь-ласка більш детальніші симптоми захворювання, щоб відповісти на Ваше запитання. Або зателефонуйне в інспекцію захисту рослин в Черкаській області, щоб Вам надали інформацію де можна провести дослідження на полуниці садовій

13.06.2012 Валентина

Доброго дня. Питання: чи можна застосовувати АВАНГАРД Р пасльонові, коли вже є плоди помідорів?

Доброго дня. Комплексне добриво з макро та мікроелементами Авангард Р Пасльонові застосовується як для обробки посівного матеріалу так і для позакореневого підживлення. По вегетації можна застосовувати починаючи з фази 2-4 листочки і припинити обробку за 7-10 днів до запланованого збору томатів. Інтервал між обробками має складати 2-3 тижні

06.06.2012 андрій

скажіть чи можна приміняти ДАТОНІТ ГОЛД після того як осипали картоплю по грунту нагорнутому на картоплю.чи можно його приміняти після сходів буряка та гарбузів

Добрий день. ДАТОНІТ ГОЛД призначений для обприскування ґрунту до посіву, під час посіву або після, але до появи сходів культури.

До початку сторiнки

tel.: (044) 494-38-26 e-mail: info@ukravit.com.ua

© Ukravit Corporation 2010. All rights Reserved.