Запитання і відповіді

Постав запитання фахівцю

Задайте питання, та отримайте відповідь спеціаліста.

Показати форму запитання

02-01-2017

Юрій

які гербіциди можна використовувати по томатах і чи є гербіциди по перцю і баклажанах

Доброго дня. У томатах рекомендовано застосовувати наступні гербіциди: Антисапа, ВГ (метрибузин, 700 г/кг), Антисапа Ліквід, КС (метрибузин, 600 г/л), до появи сходів культури або у фазі 2-4 листків (томати безрозсадні) та до висаджування розсади (томати розсадні). Можливе використання Панда, КЕ (пендиметалін, 330 г/л) обприскуванння до появи сходів або до висаджування розсади. У період вегетації (до цвітіння) для контролю однорічних та багаторічних злакових бур'янів рекомендовано використати один із наступних гербіцидів - Антипирій, КЕ (хізалофоп-п-тефурил, 40 г/л) або Квін Стар Макс, КЕ (хізалофоп-п-етил, 125 г/л). Із грунтових гербіцидів для застосування на перцю та баклажанах препарати відсутні. У період вегетації (до цвітіння) для контролю однорічних та багаторічних злакових бур'янів рекомендовано використати один із описаних вище гербіцидів.

27-12-2016

Сергій

Дякую за відповіді. Скажіть будь ласка при сівбі сої по соняшнику, в разі падалиці та інших видів бурянів (поле необхідно почистити) працювати гліфовітом в нормі 3л. достатньо? І яку максимальну норму можна застосовувати для більшої ефективності

Доброго дня. Для знищення бур'янів перед посівом сої або до появи її сходів, рекомендовано застосувати один із гербіцидів на основі гліфосату (у формі ізопропіламінної або калійних солей), Гліфовіт та Гліфовіт Екстра, для першого норма становить від 3,0 л/га до 4,5 л/га, для другого норма від 2,0 л/га до 3,0 л/га в залежності від видового та чисельного складу бур'янового компоненту.

26-12-2016

Сергій

Хочу обробити інокулянтом Нітрофікс П. В цьому випадку ультрасил дуо як?

Доброго дня. Одночасне сумісне проведення протруювання та інокуляції не рекомендується. Насамперед необхідно провести протруювання насіння фунгіцидними або інсектицидними протруйниками, дати насінню підсохнути та в день посіву провести іннокуляцію.

+38 (044) 494-38-26

info@ukravit.com.ua

04119, Україна, м. Київ, вул. Дегтярівська, 25/1