Запитання і відповіді

Постав запитання фахівцю

Задайте питання, та отримайте відповідь спеціаліста.

Показати форму запитання

11-08-2016

Дмитрий

Добрый день, У меня на участке много дубов, и недавно я подсадил еще деревьев. Многие из них плохо приживаются. Скажите - может ли это быть из за того что в грунте много личинок Хруща? Я так понимаю они подъедают корни. Я думаю что стоит обработать вашим препаратом АНТИЩРУЩ ЛЮКС. Если -да, то подскажите пожалуйста, в какой концентрации разводить и как правильно поливать, чтобы убить этих гадов в почве?

Доброго дня. Причин поганого приживання листяних та хвойних саджанців дерев може бути кілька, зокрема, пошкодження личинками хруща. Для надійного захисту від даного шкідника та інших грунтових, необхідно застосовувати інсектицидний препарат Антихрущ або Антихрущ Люкс з розрахунку 10 мл на 5 л води (поливають рясно готовим робочим розчином під кожне дерево). Норма витрати робочого розчину буде залежати від віку та розмірів дерев (від 2 до 8 л під кожне дерево).

05-08-2016

Олексій

Доброго дня! Скажіть будь-ласка якими післясходовими гербіцидами можна обробити ділянку- 0.10га з молодою суницею від двудольних і злакових багаторічних бур"янів і яка норма витрат. Дякую за відповідь.

Доброго дня. Після збору врожаю полуниці садової, для знищення дводольних видів бур'янів рекомендовано застосувати гербіцид Мастак, РК (клопіралід, 300 г/л) в нормі 3,5 мл на 3 л води на 1 сотку або бінарний комплект Мастак + Мортал (3,5 мл + 10 мл на 3 л води на 1 сотку). Для контролю однорічних та багаторічних злакових видів бур'янів використати Антипирій, КЕ (хізалофоп-п-тефуріл, 40 г/л) в нормі 15-20 мл на 3 л води на 1 сотку.

04-08-2016

Владимир

на посевной пшенице есть признаки альтернариоза. всхожесть и энергия роста 96% можно ли сеять такую пшеницу? если можно,то каким протравителем посоветуете обработать.

Доброго дня. Насіння, уражене альтернаріозом, фізіологічно є недорозвиненим. Воно згодом матиме низьку енергію проростання і схожість. Рослини які виростуть з такого насіння, відставатимуть у рості та розвитку, унаслідок чого врожайність суттєво знижуватиметься. Не рекомендовано висівати насіння яке уражене альтернаріозом.

04-08-2016

Надія

Доброго дня! Дуже надіюсь, що допоможете. Цьогоріч особливо забур’янений город берізкою і ще якимсь багаторічним бур’яном, подібним за описом до одного з видів гірчака( листки ,як у верби, а корінь деревоподібний, дуже довгий, рожевого кольору, обривається при просаруванні).Тричі сапали город, проте результату ніякого- навіть не видно тієї картоплі з тих бур’янів. Сівозміни зробити не можемо, бо це невелика присадибна ділянка, на якій з року в рік садимо картоплю та грядки.Сапати сил не вистачає, бо немолоді вже. Порадьте, будь ласка, чим оприскати город восени перед оркою, щоб позбутися цієї нечисті і привести в порядок свій город.Наперед щиро вдячні вам за допомогу.

Доброго дня. Для надійного знищення вказаних Вами видів бур'янів рекомендовано в осінній період (після збору врожаю картоплі), при їх відростанні застосувати один із наступних гербіцидів суцільної дії: Антибур'ян, РК (гліфосат у формі ізопропіламінної солі, 480 г/л у кислотному еквіваленті, 360 г/л+ дикамба, 60 г/л) в нормі 50 мл на 2-3 л води на 1 сотку або Гліфовіт Екстра, РК (гліфосат калійна сіль, 663 г/л, у кислотному еквіваленті, 540 г/л) в нормі 35 мл на 2-3 л води на 1 сотку.

29-07-2016

Ульяна

Добрый день! Приобрела капкан для тараканов. На капкане указан ваш контактный телефон. Подскажите пожалуйста где в Киеве можно приобрести такие капканы оптом? Какая цена? От какого количества опт? Заранее спасибо за ответ.

Доброго дня. Дізнатися інформацію щодо засобів виробництва UKRAVIT, а саме «Капкан Хатинка», для знищення тарганів та мурах в місті Київ і звернутися з приводу придбання, Ви можете у наших дистрибуторів. 1 .ПП Сангвіна, моб.тел.: 050 312 75 13 Олег Васильович та ТОВ Рекорд Агро, моб.тел.: 067 491 9250 Ірина.

29-07-2016

МИХАИЛ

Чем обработать 20 соток люцерны от сорняков после покоса?

Доброго дня. Для знищення дводольних видів бур'янів у посівах люцерни після укосу рекомендовано застосувати: Агростар, РК (2М-4Х (МЦПА), 500 г/л, укислотному еквіваленті, 410 г/л) у нормі 0,75 л/га. Для контролю однорічних та багаторічних злакових видів бур'янів рекомендовано застосувати Квін Стар Макс, КЕ (хізалофоп-п-етил, 125 г/л) в нормі 0,6-1,0 л/га.

24-07-2016

Тарас

Добрий день. Придбав в магазині "Антихрущ" 150мл. У пляшці суспензія білого кольору та без запаху. Минулих разів суспензія була червона та мала різкий запах. Чи це не підробка?

Доброго дня. Препарат Антихрущ, КС (імідаклоприд, 100 г/л + біфентрин, 100 г/л) уже кілька років виробляється без додавання червоного сигнального барвника. Скоріше за все Ви придбали оригінальний продукт.

+38 (044) 494-38-26

info@ukravit.com.ua

04119, Україна, м. Київ, вул. Дегтярівська, 25/1